Zarejestrowanych Użytkowników: 108
Najnowszy Użytkownik: FedPetro

eXtreme-fusion

Porażka z v-ce liderem
Z "Czarnymi" Czarne nasza drużyna rozegrała chyba najlepszy mecz w rundzie jesiennej sezonu 2008/2009, pomimo to przegraliśmy z V-ce liderem 3 - 1. Cóż z tego ,że kibice gospodarzy przecierali oczy ze zdumienia skoro znowu pozostaliśmy bez punktów. Pocieszeniem jest to, że znowu zobaczyliśmy walczący zespół "Granitu". Sam mecz był bardzo wyrównany, w 33 minucie gospodarze zdobyli prowadzenie strzałem z 5 metrów. W 36 minucie było już 2 -0 , tym razem gol został zdobyty z ewidentnego spalonego. W 40 minucie to my mieliśmy powody do radości, nasi napastnicy zaatakowali obrońców gospodarzy ,odebrali im piłkę i Luliński nie dał żadnych szans bramkarzowi 2-1 do przerwy. Po przerwie to my wypracowujemy więcej dogodnych sytuacji , w 60 minucie Jadłowski ogrywa w polu karnym dwóch obrońców zagrywa wzdłuż bramki do Lulińskiego niestety ten pudłuje z 5 m. Po chwili zawodnik gospodarzy ogrywa naszych dwóch obrońców i jest 3-1. Nasza drużyna nie załamuje się gra coraz lepiej , Luliński ogrywa obrońce dogrywa w pole karne do Jadłowskiego i tym razem On nie trafia do bramki. Po chwili Jadłowski dogrywa w polu karnym do Tomasza Piskuły i ten także nie trafia do bramki.Nasi zawodnicy oddali jeszcze kilka strzałów lecz wynik nie uległ już zmianie.Gospodarze oraz ich kibice byli mocno zdziwieni faktem,że zajmujemy ostatnie miejsce w tabeli.smiley
Skład "Granitu" : Jadłowski Rafał, Krzysztof Piskuła,Marcin Scheil, Adrian Schramka,Mateusz Przyborek(65'Sebastian Modziński),Jarosław Cudziło(75'Tomasz Piskuła),Dariusz Wąsowicz(60'Robert Gortat),Zenon Owczarek,Przemysław Goleniewski,Marcin Luliński, Dariusz Jadłowski.