Zarejestrowanych Użytkowników: 108
Najnowszy Użytkownik: FedPetro

eXtreme-fusion

Granit powstrzymany
NewsyMecze Granitu z Echem zawsze obfitowały w wiele bramek i charakteryzowały się dużym zaangażowaniem oraz ostrą grą z obu stron. I tak też było tym razem. Granit, który przyjechał do Biesowic mocno rozpędzony po strzeleniu 15 bramek w pierwszych dwóch spotkaniach kontra Biesowice, ze skromnym dorobkiem jednego punktu przed trzecią kolejką. Pierwsze minuty meczu lepiej rozpoczęli gospodarze. Oddali kilka groźnych strzałów i bardziej napierali na bramkę Granitu. Kończewiacy próbowali technicznej gry jednak kiedy rozpoczęła się ogromna ulewa stało się to niewykonalne. W raz z pogodą zmienił się obraz spotkania. Od tej pory był to mecz wślizgów, trzeszczących ochraniaczy i ostrej walki o każdy metr boiska. Biesowice z gry miały więcej sytuacji a jedną nawet 100% jednak znakomicie na linii zachował się Więcek, który był tego dnia naprawdę dobrze dysponowany. Do przerwy bez bramek. Od 46 minuty na boisku w drużynie gości pojawia się Piotr Jadłowski. Trener Kończewa chce zdobyć przewagę w walce o górne piłki. Gra jest dosyć wyrównana jednak w 51 i 55 minucie Granit popełnia dwa jednakowe błędy. Daleka piłka z obrony. kozioł piłki na mokrej murawie. I mamy 2:0. Sprytne zachowanie zawodników Biesowic przy obu trafieniach. Granit się nie poddawał. Nadal wałczył ale ich ataki były dobrze rozbijane przez drużynę Echa. Jednak w 84 minucie udało się dobrze rozegrać piłkę na lewą stronę. Dobre dośrodkowanie Patryka Roszaka. Zamieszanie w polu karnym i piłkę do bramki pakuje Janikiewicz. Seria bramek młodego zawodnika z Kończewa. Granit na fali. Stara się za wszelką cenę wyrównać. Jednak nie wyciągnął wniosków z poprzednich błędów. W doliczonym czasie gry, kolejna długa piłka za linię obrony (tym razem z rzutu wolnego). Do piłki dobiega zawodnik gosdpodarzy zagranie wzdłuż bramki i futbolówkę do siatki wciska Rzeszutek. Ustanawiając tym samym końcowy rezultat meczu. Echo: Granit 3 do 1. Ogromne zaangażowanie obu drużyn, mnóstwo kartek, jedno wykluczenie i strata punktów przez Kończewo. Brawo dla Biesowic. Przed nami kolejny trudny przeciwnik - Sokół Szczypkowice. Czy Kończewo nadal zostanie niezdobyte?

Skład Granitu: Więcek - Goleniewski, Piskuła, Rudnik, Jóźwik - Mościbrodzki, Skóra, Wąsowicz, Świątek, Roszak - Więckowski

Zmiennicy: Badowski, Jadłowski, Janikiewicz, Katschke, Okoński, Stachura