Zarejestrowanych Użytkowników: 108
Najnowszy Użytkownik: FedPetro

eXtreme-fusion

Jest drużyna jest wynik...
NewsyO 180 stopni odmienił swoją grę zespół Granitu Kończewo, wygrywając swój ostatni mecz pewnie 5:0 z drużyną Bartonu Barcino. Gospodarze wyszli na murawę mocno skoncentrowani i zdeterminowani, co przekładało się na agresywny i szybki odbiór piłki na całym boisku. Walka od pierwszej sekundy meczu opłaciła się już w trzeciej minucie. Dobry odbiór w środku pola zaliczył Świątek. Szybkie zagranie na wolne pole do Podedwornego. Napastnik Kończewa minął już bramkarza jednak został sfaulowany. Po uderzeniu z rzutu wolnego piłka trafiła w mur ale natychmiast dopadł do niej Mościbrodzki, który szczęśliwym strzałem po rykoszecie zdobył pierwszą tego dnia bramkę dla miejscowych. Barton mógł szybko odpowiedzieć po dośrodkowaniu z rzutu rożnego ale obrońca gości, uderzając piłkę na wślizgu, minimalnie chybił. Jak się później okazało, była to najgroźniejsza sytuacja Barcina w tym meczu. Granit dobrze kontrolował przebieg spotkania i stwarzał sobie wiele sytuacji podbramkowych. Ataki gości dobrze rozbijał, mający tego dnia zadania typowo defensywne, Katschke. Młody pomocnik Kończewa świetnie spisał się na nowej pozycji. Gospodarze swoją druga bramkę zdobyli w 34 minucie po indywidualnej akcji Podedwornego. Napastnik Granitu przedryblował kilku obrońców w polu karnym i z bliskiej odległości pokonał bramkarza przyjezdnych. Barton oddał w pierwszej połowie spotkania kilka strzałów z dystansu ale tylko przy jednym Więcek miał niewielkie problemy, jednak dobrze zaasekurował go Jóźwik. Kończewo w drugiej odsłonie meczu utrzymywało dobrą grę z pierwszych 45 minut. Co przełożenie na bramkę miało już w 55 minucie gry, kiedy to po dobrym podaniu w polu karnym sfaulowany został Podedworny a sam poszkodowany pewnie wykorzystał rzut karny. Granit już z dużą przewagą i w dalszym ciągu dobrą obroną nie mógł przegrać tego meczu. Goście lekko zdeprymowani przebiegiem spotkania zaczęli popełniać błędy w obronie i już 2 minuty później piłkę na połowie Barcina przejął Roszak. Zwód na lewą nogę i strzał pod porzeczkę. 4 do 0 dla gospodarzy. Jednak to nie koniec. Kilka minut później, po dobrym dośrodkowaniu Podedwornego, świetną okazję zmarnował Świątek. Kapitan gospodarzy jednak szybko się zrehabilitował i w 68 minucie dobrym podaniem obsłużył Janikiewicza. Dobra współpraca środkowych Granitu a młody rozgrywający Kończewa ustala wynik na 5 do 0. Pierwsza w tym sezonie bramka "Pioruna". Młodzież zdecydowanie na plus tego dnia. Miejscowi utrzymali swoją dobrą grę do końca meczu ale wynik nie uległ już zmianie. Kończewo pokazało na boisku monolit a każdy osobno i wszyscy razem zagrali świetny mecz. Oby tak dalej. Czeka nas teraz ostatni wyjazd do Korzybia a zwycięstwo pozwoli utrzymać kontakt z czołówką. Tak trzymać Panowie. JEDEN ZA WSZYSTKICH, WSZYSCY ZA JEDNEGO !!!