Zarejestrowanych Użytkowników: 108
Najnowszy Użytkownik: FedPetro

eXtreme-fusion

Kolejna porażka wyjazdowa...
NewsyDrużyna Granitu Kończewo od porażki rozpoczęła serię trzech meczów wyjazdowych. Pierwszym przeciwnikiem Kończewiaków na "obczyźnie" był zespół KS Damnicy, który zwyciężył 2:0. Goście w dosyć eksperymentalnym ustawieniu i okrojonym składzie jedynie w pierwszej połowie kilkukrotnie zagrozili bramce gospodarzy, głównie strzałami z dystansu. W drugiej części spotkania, mimo kilkukrotnych roszad w składzie Granit nie był w stanie przebić się przez dobrą i agresywną obronę gospodarzy. Zawodnicy z Damnicy stworzyli sobie bardzo dużo sytuacji podbramkowych, przede wszystkim po dośrodkowaniach ze stałych fragmentów gry. Jednak świetnie w bramce przyjezdnych spisywał się tego dnia Szepielewicz. Długie zagrania w pole karne gości przyniosły efekt dopiero w 60 i 74 minucie meczu. W obu przypadkach w podbramkowym zamieszaniu więcej sprytu i koncentracji zachowali gospodarze i wcisnęli piłkę do siatki Granitu. Gole choć zdobyte dosyć szczęśliwie to mimo wszystko przez drużynę tego dnia dużo lepszą. Miejmy nadzieję, że nie jest to początek czarnej serii Kończewa, bo jak wiadomo o punkty na wyjeździe bardzo nam ciężko. Następny przeciwniki Polonez Bobrowniki.