Najnowszy Użytkownik: FedPetro

eXtreme-fusion

Podsumowanie jesieni- "junior B"
Zakończyły się rozgrywki rundy jesiennej sezonu 2008/2009 w klasie okręgowej "junior B".
Podopieczni trenera Rafała Jadłowskiego na półmetku rozgrywek zajmują V miejsce, zdobyli
w siedmiu meczach 6 pkt. strzelili 14 goli i stracili 29.
"Granit"-"Bytovia"II 2-2
W ostatnim meczu rundy jesiennej sezonu 2008/2009 "Granit" Kończewo zremisował z "Bytovią"
II Bytów 2 - 2.
Był to bardzo emocjonujący mecz który trzymał kibiców w napięciu do ostatniego gwizdka sędziego.
Już w 5 ' meczu gola dla gości strzelił Stanios, w 22 minucie po bardzo ładnym strzale w okienko wyrównał Dariusz Jadłowski, po kolejnych trzech minutach przegrywaliśmy 1-2 po strzale Kraski.
W 90 ' w polu karnym gości sfaulowany został D. Jadłowski, sędzia odgwizdał rzut karny.
Ku naszej radości "£osiu" nie dał szans bramkarzowi Bytovi i mecz zakończył się remisem 2 - 2.
Uf!! ,wreszcie zdobyty punkt na naszym boisku. Mogło być dużo lepiej , ponownie nie wykorzystaliśmy kilku 100% sytuacji.
Ostatnie dwa mecze pokazały jednak, że "Granit" potrafi być gro¼ny dla najlepszych, oby był to dobry prognostyk przed meczami wiosennymi.

Skład "Granitu": Jadłowski R, Piskuła K, Schramka, Scheil, Fiecek(81'Modziński), Cudziło(73'Buławski),Wąsowicz(77'Przyborek), Owczarek, Goleniewski(83"Piskuła T), Jadłowski D
Luliński.
więcej
ostatni mecz rundy jesiennej sezonu 2008/2009
W dniu 02.11.2009r o godz.13.00 na boisku w Kończewie "Granit" rozegra ostatni mecz w rundzie jesiennej sezonu 2008/2009 .
Przeciwnikiem naszego zespołu będzie "Bytovia" II Bytów.
Zespół ten obecnie zajmuje V miejsce zgromadził 22 pkt. strzelił 32 gole stracił 26.
Porażka z v-ce liderem
Z "Czarnymi" Czarne nasza drużyna rozegrała chyba najlepszy mecz w rundzie jesiennej sezonu 2008/2009, pomimo to przegraliśmy z V-ce liderem 3 - 1. Cóż z tego ,że kibice gospodarzy przecierali oczy ze zdumienia skoro znowu pozostaliśmy bez punktów. Pocieszeniem jest to, że znowu zobaczyliśmy walczący zespół "Granitu". Sam mecz był bardzo wyrównany, w 33 minucie gospodarze zdobyli prowadzenie strzałem z 5 metrów. W 36 minucie było już 2 -0 , tym razem gol został zdobyty z ewidentnego spalonego. W 40 minucie to my mieliśmy powody do radości, nasi napastnicy zaatakowali obrońców gospodarzy ,odebrali im piłkę i Luliński nie dał żadnych szans bramkarzowi 2-1 do przerwy. Po przerwie to my wypracowujemy więcej dogodnych sytuacji , w 60 minucie Jadłowski ogrywa w polu karnym dwóch obrońców zagrywa wzdłuż bramki do Lulińskiego niestety ten pudłuje z 5 m. Po chwili zawodnik gospodarzy ogrywa naszych dwóch obrońców i jest 3-1. Nasza drużyna nie załamuje się gra coraz lepiej , Luliński ogrywa obrońce dogrywa w pole karne do Jadłowskiego i tym razem On nie trafia do bramki. Po chwili Jadłowski dogrywa w polu karnym do Tomasza Piskuły i ten także nie trafia do bramki.Nasi zawodnicy oddali jeszcze kilka strzałów lecz wynik nie uległ już zmianie.Gospodarze oraz ich kibice byli mocno zdziwieni faktem,że zajmujemy ostatnie miejsce w tabeli.smiley
Skład "Granitu" : Jadłowski Rafał, Krzysztof Piskuła,Marcin Scheil, Adrian Schramka,Mateusz Przyborek(65'Sebastian Modziński),Jarosław Cudziło(75'Tomasz Piskuła),Dariusz Wąsowicz(60'Robert Gortat),Zenon Owczarek,Przemysław Goleniewski,Marcin Luliński, Dariusz Jadłowski.
mecz z v-ce liderem
W dniu 26.10.2008r o godz. 14.00 "Granit" rozegra swój mecz z "Czarnymi" Czarne , drużyna ta w obecnych rozgrywkach jest v-ce liderem i o punkty będzie bardzo ciężko , liczymy jednak ,że Granit zrobi niespodziankę!
W historii dotychczasowych spotkań "Granit "z "Czarnymi "spotykał się dwukrotnie w sezonie 2003/2004 wygrywając u siebie 5 - 3 smiley , na wyje¼dzie przegraliśmy 0-6.