"Granit"-"Bytovia"II 2-2
Dodane przez Administrator dnia November 02 2008 20:24:14
W ostatnim meczu rundy jesiennej sezonu 2008/2009 "Granit" Kończewo zremisował z "Bytovią"
II Bytów 2 - 2.
Był to bardzo emocjonujący mecz który trzymał kibiców w napięciu do ostatniego gwizdka sędziego.
Już w 5 ' meczu gola dla gości strzelił Stanios, w 22 minucie po bardzo ładnym strzale w okienko wyrównał Dariusz Jadłowski, po kolejnych trzech minutach przegrywaliśmy 1-2 po strzale Kraski.
W 90 ' w polu karnym gości sfaulowany został D. Jadłowski, sędzia odgwizdał rzut karny.
Ku naszej radości "£osiu" nie dał szans bramkarzowi Bytovi i mecz zakończył się remisem 2 - 2.
Uf!! ,wreszcie zdobyty punkt na naszym boisku. Mogło być dużo lepiej , ponownie nie wykorzystaliśmy kilku 100% sytuacji.:upset:
Ostatnie dwa mecze pokazały jednak, że "Granit" potrafi być gro¼ny dla najlepszych, oby był to dobry prognostyk przed meczami wiosennymi.

Skład "Granitu": Jadłowski R, Piskuła K, Schramka, Scheil, Fiecek(81'Modziński), Cudziło(73'Buławski),Wąsowicz(77'Przyborek), Owczarek, Goleniewski(83"Piskuła T), Jadłowski D